Vei fi notificat de câte ori:
Sortează
Sortează
Anunțul a fost șters de la favorite

Anunțuri

Agenti - consultanti vanzari Bucuresti doar cu poze

  • Anunțuri promovate (Vizualizare toate)

  • Anunțuri

    Anunțuri pe pagină: 20 / 50

  • Reprezentant Vânzări

    Responsabilități: Dezvoltarea și menținerea relațiilor cu clienții existenți și identificarea de noi oportunități de afaceri. Prezentarea produselor serviciilor companiei și promovarea acestora în fața clienților potențiali. Îndeplinirea obiectivelor de vânzări stabilite de companie. Monitorizarea pieței și identificarea tendințelor pentru a adapta strategiile de vânzare. Cerințe: Experiență anterioară în vânzări sau domeniul relevant. Abilități de comunicare și negociere. Orientare către atingerea obiectivelor și rezultatelor. Abilitatea de a lucra în mod independent și în echipă. OBLIGATORIU PERMIS DE CONDUCERE CATEGORIA B și disponibilitate pentru deplasări. Cunoasterea limbii engleze, nivel mediu. Programul de lucru este de la 9.00-18.00, de luni până vineri.

  • 4

    Angajare Broker Asigurari

    Ne marim echipa! Suntem Destine Holding, o companie de brokeraj ce se ocupa cu intermedierea urmatoarelor produse: -Asigurari ( RCA, CASCO, locuinte, viata, sanatate, agricole, travel, raspunderi civile, etc) -Credite ( colaboram cu bani, companii de Leasing si ifn-uri) -Pachete turistice ( oriunde in lume) -Tranzactii imobiliare pe intreg teritoriul Romaniei Cerinte: -Absolvent studii liceale ( diploma de 12 clase minim) -Nu se cere TARGET -Traininguri de dezvoltare profesionala si personala, materiale,platforma online -Seminarii si cursuri gratuite -Posibilitatea de lucru in orice localitate din tara. -veniturille sunt în funcție de implicare(Nu Este cu Salariu Fix) -nu ai program fix -poti lucra de acasa -nu ai șef, ai doar un coordonator care te ajuta ! Experința în domeniu NU este necesară. Contact : Turcu Ionut

Categorii

Locuri de munca

Județe

Bucuresti