Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

agent vanzari

Specificatii
Numele companiei Kormotech
Tip job full time

Compania internaționala Kormotech producator de hrana pentru animale de companie invită candidaț
energici și sociabili să lucreze ca agent de vânzări (orașe: București, Slobozia, Baia Mare)
Candidatul trebuie sa indeplineasca urmatoarele cerinte:
-Disponibilitate de deplasare pe teritoriul Romaniei;
-Experienta in vanzari, minim 2 ani (experienta in vanzarea produselor din PET SHOP-uri si farmacii
veterinare reprezinta un avantaj;
-Posesor permis de conducere categoria B, 2 ani (este de dorit să aveți propria mașină);
-Domiciuliul stabil in orasele sus mentionate;
-Bun vanzator si negociator, cu spirit de convingere;
-Atitudine deschisa, optimism, orientare spre client;
-Seriozitate si consecventa in activitate;
-Cunostinte PC (Windows, MS Office).
Descrierea jobului:
Agentul de vanzari va avea urmatoarele indatoriri:
-Promovarea imaginii firmei si a produselor comercializate;
-Crearea, mentinerea si dezvoltarea permanenta a portofoliului de clienti;
-Consilierea clientilor oferind solutii optime in functie de nevoile fiecaruia;
-Convingerea clientilor sa achizitioneze o gama mai larga de produse;
-Procesarea comenzilor primite de la client;
-Controlul platilor aferente comenzilor;
-Afișarea produselor în punctele de vânzare, în conformitate cu standardele stabilite de Companie.
Compania Ofera:
-Program L-V;
-Salariu oferit pentru perioada initiala a contactului de munca - 2300 lei net + comision din vanzari;
-Se plateste amortizarea functie de km parcursi, decont combustibilil.
Puteti cei interesați de mai multe detalii si oportunitati de cariera, rog sa trimiteti CV-ul
la adresa de e-mail

    Aplica acum cu MicroCV