Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Operatori call center limba romana

Specificatii
Numele companiei Sc Open Mind Gruppo Om Srl
Tip job full time

Grupul Open Mind a fost infiintat acum 11 ani si a devenit leader pe piata din Romania in sectorul BPO impunandu-se prin calitatea serviciilor oferite .Dupa doar 7 luni de activitate in Iasi, Open Mind se dubleaza cu nasterea unei filiale in Brasov
Principalul motor al activitatii noastre il reprezinta oamenii - motiv pentru care am investit si vom investi intotdeauna in angajatii nostri prin training-uri si suport continuu din partea team leaderilor si a managementului.
Aici vei gasi o echipa prietenoasa si Open Mind!

Descrierea jobului
Contactează telefonic clienti din anumite zone ,promovează oferta și serviciile companiei în vederea atingerii obiectivelor de vânzări .

Cerinte:
cunostinte medii de calculator ;
constituie un avantaj experienta in domeniul Customer Care ;
orientare catre client si capacitatea de a gasi rapid solutii;
excelente abilitati de comunicare, atitudine pozitiva;

Beneficii:
training si formare continua la locul de munca;
program de lucru de luni pana vineri;
mediu profesionist de lucru;
posibilitatea de a se dezvolta in cariera;
contract de munca pe perioada nedeterminata, conditii de munca stabile;
salariu net atractiv;
bonusuri lunare ;

Puteti aplica la : sau puteti suna la numarul :

VINO IN ECHIPA NOASTRA!

    Aplica acum cu MicroCV
    Mariana

    Vezi toate anunturile