Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Responsabil vanzari online Expert24.ro

Repostat automat
Specificatii
Numele companiei Group24 Online Marketplaces SRL
Tip job full time
Descriere

Candidatul ideal

Detine abilitati de comunicare si negociere
Proactiv, inovativ, independent si empatic
Cunsostinte bune operare PC
Cunsotinte limba engleza, nivel avansat
Bune abilitati de organizare
Atitudine pozitiva si orientare catre obtinerea si depasirea rezultatelor
Experienta in vanzari online, constituie avantaj

Responsabilitati

Promovarea serviciilor companiei
Contactarea telefonica a potentialilor clienti
Informarea constanta a clientilor cu privire la ofertele si pachetele noi ale companiei
Analizeaza si identifica clientii noi
Dezvolta si mentine o relatie stransa si eficienta atat cu clientii companiei cat si cu colaboratorii
Implementeaza proiecte de vanzari si camapanii de marketing

Beneficii

Colectiv tanar si dinamic
Posibilitatea de a lucra intr-un domeniu in plina dezvoltare
Sprijin constant din partea colectivului
Atmosfera prietenoasa la birou
Cafea nelimitata :)

Descrierea companiei

Expert24 este cel mai nou si inovativ start-up in domeniul intermedierii serviciilor din Romania.
Platforma isi propune sa eficientizeze piata serviciilor, prin a pune la dispozitia clientilor posibilitatea de a solicita oferte intr-o varietate extinsa de servicii.
Majoritatea expertilor din mediul online din România lucrează cu noi, avand in prezent peste 2000 de colaboratori in toata tara.

Te asteptam in echipa noastra!

    Aplica acum cu MicroCV
    Adrian Daniel

    Vezi toate anunturile