Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Telesales Account Manager

Specificatii
Numele companiei Telecom Power Solutions
Tip job colaborare proiect
Descriere

Ne marim echipa de vanzari!

Ce am aprecia la tine:

Ambitia si dorinta de afirmare prin performanta;
O atitudine pozitiva, dar si orientarea catre client;
Abilitatea de a convinge;
Dorinta de a imbina activitatea de birou cu cea de teren.
* Experienta in domeniul telecom si spiritul antreprenorial poate reprezenta un avantaj.

Descrierea jobului:

Ce urmeaza sa faci:

Sa promovezi si sa vinzi serviciile de telecomunicatii ale companiei Telekom (telefonie mobila, telefonia fixa, internet, televiziune, etc) catre persoanele juridice;
Sa creezi si sa dezvolti legaturi cu potentialii sau actualii clienti business;
Sa asimilezi informatii legate de avantajele si beneficiile serviciilor oferite.

In schimbul implicarii tale, noi iti oferim:

Venituri direct proportionale cu efortul, compuse din : salariu + commision + bonusuri de performanta;
Suport continuu in desfasurarea activitatii cat si training-uri periodice;
Plan de dezvoltare individual in cariera in interiorul companiei, in functie de profil si performanta;
Acces la orice informatie legata de ofertele in curs.

Asteptam sa te cunoastem!

Descrierea companiei:

Telekom Romania este un brand dinamic, care oferă servicii de telecomunica ii fixe i mobile complete, inovatoare, personalizate pentru o comunitate vastă de clienți, cu aproximativ 10 milioane de contracte de servicii. Este parte a grupului Deutsche Telekom unul dintre liderii globali de comunicatii integrate, prezent în 51 de țări de pe 5 continente.
Soluțiile noastre deschid o lume infinită de oportunități de a împărtăși cele mai frumoase și emoționante experiențe cu familia, prietenii, colegii și cu cei din jurul nostru. Misiunea noastră este să îmbogățim viețile oamenilor, oferindu-le acestora servicii integrate fixe și mobile, tehnologii de ultimă generație, fibră optică, precum și Internet TV, care aduce utilizatorilor o nouă experiență. Publi24_1614337389

    Aplica acum cu MicroCV
     Bogdan

    Vezi toate anunturile