Vei fi notificat de cate ori:

CV-ul tău nu este încă complet.

Completează-ți CV-ul în doar câteva minute!
Odată completat CV-ul poți aplica de câte ori dorești cu un singur click.
Completează CV

Buna ziua, sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita Cv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Vanzari - telefonic

Repostat automat
Specificatii
Numele companiei RUSSMEDIA Digital SRL
Tip job full time
Nivel de studii calificat
Limbi straine Engleza
Locuri vacante 2
Beneficii Abonament medical Medlife
Disponibil imediat da
Descriere

Candidatul ideal:

Persoana organizata, perseverenta
Orientare catre client
Abilitati bune de comunicare
Cunostinde bune operare PC
Persoana responsabila, serioasa
Atitudine pozitiva, spirit de echipa
Cunostintele de limba engleza constituie avantaj
Experienta intr-un Call Center sau in vanzari (de preferat)

Responsabilitati principale:

Contactarea telefonica a potentialilor clienti, persoane juridice
Promovarea si vanzarea serviciilor companiei
Mentinerea si cresterea portofoliului de clienti al companiei.

Activitatea se va desfasura in mod exclusiv la sediul companiei in Oradea.
Program de lucru: Luni - Vineri 09:00 - 17:00.
Salarizare lunara fixa + bonuri de masa + comision

Descrierea companiei:
Russmedia Digital face parte din trustul media Russmedia GmbH din Austria care printre altele, desfășoară activități în România, Austria, Germania și Ungaria.

Asteptam CV-ul tau!

    Aplica acum cu CV
    Russmedia Digital

    Vezi toate anunturile