Trimite

S.C Smithfield Romania S.R.L angajeaza Electrician Auto

Specificații
Numele companiei Smithfield Romania
Meserie crescator animale

Compania Smithfield România este prezentă pe piața din România, dezvoltând de-a lungul timpului un model de afacere integrată, de succes, în urma investițiilor de peste 600 milioane USD, realizate până în prezent. În cadrul grupului nostru funcționează în sistem integrat Divizia Ferme (divizia creștere porcine), Divizia Carne Proaspătă și Divizia Mezeluri (Elit și Maier Com).

Angajam Electrician Auto la Autobaza de la Padureni.

Cerințe:

Studii medii;
Calificare în domeniu;
Permis auto, categoria B.

Responsabilități:

Preia mijlocul de transport sau utilajul în vederea diagnosticării și a efectuării reparației;
Solicită informații de la coordonatorul unitații service conducătorii auto în legătura cu simptomele și cauzele producerii defecțiunii;
Verifică defecțiunile electrice și diagnostichează defecțiunea, întocmește necesarul de piese și materiale pe care le predă coordonatorului unității service;
Împreună cu coordonatorul unității service stabilește ordinea de demontare, înlocuire și reasamblare a elementelor instalației electrice;
Primește comanda de lucru de la coordonatorul unității service și respectă ordinea de demontare, înlocuire, montare sau asamblare stabilită anterior;
Pentru efectuarea reparațiilor va folosi scule, instrumente și dispozitive adecvate și în bună stare;
Anterior predării mașinii sau a utilajului se va efectua o testare sau verificare a instalației electrice dupa care o predă coordonatorului unității service conducătorului auto;
Urmărește starea tehnică a mijloacelor de transport și a utilajelor pe parte de instalație electrică și informează coordonatorul unității service în cazul sesizării unor disfuncționalități sau defecțiuni.

Beneficii:
-Salariu atractiv, scutiri de taxe conform noii legi de impozitare aplicata industriei alimentare;
-O masă caldă asigurată de companie (felul I, felul II);
-Tichete de masa-30 lei;
-Prime de Paște și de Crăciun;
-Transport asigurat din Timisoara si unele zone limitrofe;
-Pachet cu carne proaspătă de porc de Crăciun;
-Asigurare medicală pentru a efectua anumite investigații la o clinica privată de sănătate;
-Ore suplimentare plătite conform legislației.

*Prin transmiterea CV-ului dvs pentru aceasta pozitie sunteti de accord cu preluarea si prelucrarea informatiilor personale, ce vor fi accesate de persoanele responsabile cu procesul de recrutare in cadrul companiei Smithfield Romania.
Informatiile din CV vor fi utilizate numai in scopul recrutarii, vor ramane confidentiale si vor fi stocate timp de 6 luni. Prin transmiterea datelor dvs. personale sunteți de acord cu utilizarea acestora in scopul recrutarii in cadrul grupului Smithfield din Europa si US.

Smithfield