Vei fi notificat de cate ori:

CV-ul tău nu este încă complet.

Completează-ți CV-ul în doar câteva minute!
Odată completat CV-ul poți aplica de câte ori dorești cu un singur click.
Completează CV

Buna ziua, sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita Cv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Angajam personal intretinere gospodarie

Specificatii
Numele companiei GOTTON
Meserie horticultor
Tip job full time
Descriere

Angajăm personal întreținere gospodarie

Locatie:

- Fierbinti Târg, Ialomița

Atribuții generale:

- Asigură întreținerea și curățenia, interioară și exterioară, a gospodăriei.

- Participă realizează și/ sau asistă - la soluționarea defecțiunilor apărute în gospodărie.

Cerințe:

- Fără cazier;

- Experiență în întreținere curte și clădire;

- Experiență în întreținere gazon, piscină;

- Experiență în întreținerea legumelor, pomilor fructiferi si a plantelor ornamentale;

- Scrisoare/ scrisori de recomandare privind activitatea anterioară;

- Permis de conducere categoria B optional;

Ofertă:

- Salariu: 4000RON, net;

- Forme legale de angajare, conform legislației în vigoare

Contract individual de muncă;

- Cazare, tichete de masă, concediu de odihnă (21 de zile pe an);

    Aplica acum cu CV