Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Sef ferma vegetală 1700 ha

Ferma vegetala BIO este localizata in judetul Timis, putand fi accesata cu naveta zilnica din Timisoara sau Resita.
Pentru cazarea angajatului si familia sa compania ofera vila situata in incinta fermei.

Cerinte:
Studii superioare de Agronomie. Studii de specialitate pentru Agricultura BIO ( un avantaj).
Experienta de minim 2 ani pe un post similar. Experienta in fermele BIO (un avantaj).
Limba engleza la nivel minim conversational, limba franceza un avantaj.
Pachetul MS Office (Excel, Word, Power Point) la nivel foarte bun.
Carnet de conducere care permite conducerea autoturismelor si utilajelor agricole.
Cunostinte despre mecanizare (conducerea si setarea utilajelor).
Cunostinte despre intretinerea si repararea utilajelor agricole.
Cunostinte despre conducerea prin GPS a utilajelor agricole -un avantaj.
Abilitati de coordonare si prioritizare foarte bune.
Comunicare facila cu angajatii din subordine si cu echipa de conducere.
Responsabilitati:
Elaboreaza planul de culturi si este responsabil de indeplinirea acestuia.
Evalueaza culturile agricole pe teren aplica masuri de modificare a operatiunilor planificate in functie de conditiile solului si cele meteo.
Selecteaza tipurile de materii prime si momentul aplicarii acestora.
Coordoneaza și verifica executia operatiunilor agricole, conform cu instructiunile sale.
Pastreaza controlul asupra costurilor de materii prime si materiale pentru culturi.
Responsabil de corectitudinea datelor introduse in softul APIA, referitor la toate operatiunile realizate in zona alocata.
Responsabil pentru productia BIO (conform cerintelor legale).
Realizeaza rapoarte zilnice/saptamanale/lunare catre superiorul direct referitor la operatiunile realizate.
Beneficii:
Salariu (indemnizatie) atractiva la standarde europene. Bonusuri de succes.
Posibilitatea de a participa la dezvoltarea business-ului din Romania, alaturi de o echipa performanta, cu experienta in agronomie in intreaga Europa.

Participarea la traininguri si conferinte interne si externe.

    Aplica acum cu MicroCV