Vrei sa primesti notificari de la Romjob?
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Agricultura - Silvicultura - Zootehnie Valcea

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 50 / 20

  • Responsabilitati: Coordonarea activitatii de realizare a programului de productie la termenele si in conformitate cu comenzile primite de la compartimentul de vanzari; Coordonarea si instruirea echipei de productie din subordine; Urmarirea respectarii a tehnologiilor si retetelor de fabricatie; Participarea la stabilirea necesarului de materii prime, semiproduse, materiale, piese de schimb, echipamente, combustibil, ambalaje; Urmarirea incadrarii in normele de consum si respectarea diagramelor de functionare ale utilajelor; Verificarea respectariistandardelor profesionale, a regulilor de igiena, a bunelor practici de lucru si a normelor de calitate; Solutionarea neconformitatilor si stabilirea masurilor corective; Monitorizarea calitatii pe fluxul tehnologic; Intocmirea rapoartelor de productie si prezentarea indicatorilor specifici echipei manageriale. Cerinte candidat eligibil: Studii de specialitate in industria alimentara; Experienta in productie (coordonarea productiei) in industria alimentara; Cunoasterea standardelor de calitate din industria alimentara; Cunoasterea normelor de igiena din industria alimentara; Bune competente de operare Microsoft Office; Bune abilitati de coordonare si motivare a echipelor; Persoana atenta la detalii, cu initiativa, implicata si orientata spre imbunatatirea continua a activitatii. *Contact: / 0741170489

  • Salveaza cautarea