Vei fi notificat de cate ori:

CV-ul tău nu este încă complet.

Completează-ți CV-ul în doar câteva minute!
Odată completat CV-ul poți aplica de câte ori dorești cu un singur click.
Completează CV

Buna ziua, sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita Cv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Angajam Muncitor necalificat_un schimb_3000 Ron

Specificatii
Numele companiei Clarismart Consulting
Tip job full time
Disponibil imediat da

Clarismart Consulting cauta pentru companie din Timisoara, persoane pentru postul de Muncitor necaificat.
Responsabilitati:

- descarcarea/ incarcarea materialelor si produselor din/ in camioane
- preluarea materialelor si a produselor si depozitarea acestora pe locatii in magaziile existente
- eliberarea materiilor prime si semifinitelor din depozit
- verificare stocului de materii prime, materiale si informarea sefului ierarhic

Cerinte :

- Minim 8 clase
- persoana organizata, meticuloasa, corecta.

Beneficii

- Salariu motivant
- Bonusuri
- Se lucreaza 1 schimb

Pesoanele interesate sunt rugate sa transmita CV-ul la adresa de email sau sa apeleze nr de telefon.

SC Clarismart Consulting SRL proceseaza datele personale in scopuri de recrutare, respectand politica de protectie a datelor cu caracter personal. Prin aplicarea la acest post, va exprimati acordul privind aceasta procedura.

Anunturi recomandate

    Aplica acum cu CV
    CLARISMART CONSULTING

    Vezi toate anunturile