Vei fi notificat de cate ori:

CV-ul tău nu este încă complet.

Completează-ți CV-ul în doar câteva minute!
Odată completat CV-ul poți aplica de câte ori dorești cu un singur click.
Completează CV

Buna ziua, sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita Cv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Angajam operatori masini de control automate

Specificatii
Numele companiei ARGOMM RO
Tip job full time
Experienta fara experienta
Nivel de studii calificat
Descriere

RESPONSABILITATI

- Gestionarea masinilor de control automat;
- Setarea masinilor;
- Verificarea calitativa a pieselor;
- Control vizual final;
- Intocmire documente ;
- Ambalarea pieselor din cauciuc in cutii, asezarea corespunzatoare a acestora pe palet si etichetarea, conform specificatiilor;

CERINTE

- studii medii;
- disponibilitatea de a lucra in schimburi;
- persoana responsabila si constiincioasa;
- bune abilitati de organizare si lucru in echipa;
- atentie la detalii si atentie distributiva;
- cunostinte de limba italiana/engleza prezinta avantaj,
- bune cunostinte de operare calculator

OFERTA

- salariu 3000 RON BRUT cu posibilitate de majorare in functie de performanta, dupa 3 luni;
- premiu lunar de performanta de pana la 1300 lei brut;
- ore suplimentare platite dublu;
- spor pentru orele lucrate noaptea de 25%;
- tichete de masa de 30 lei;
-asigurare privata de sanatate prin Signal Iduna;
-transport gratuit pe rutele stabilite Timisoara, Sinandrei, Covaci; Carani, Barateaz, Varias, Periam, Sanpetru Mare, Ortisoara, Cornesti, Seceani;

Pentru alte Informatii, va rugam sa sunati la nr. de tel.

    Aplica acum cu CV
    Argomm Ro Timisoara

    Vezi toate anunturile