Vei fi notificat de cate ori:

CV-ul tău nu este încă complet.

Completează-ți CV-ul în doar câteva minute!
Odată completat CV-ul poți aplica de câte ori dorești cu un singur click.
Completează CV

Buna ziua, sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita Cv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Inginer drumuri

Specificatii
Numele companiei Clarismart Consulting
Tip job full time
Descriere

Cerințe:

- Experiență minimă în domeniu

-Cunostin e tehnice de bază

- Cunostin e despre activitatea de între inere si repara ii drumuri

-Cunostinte operare P.C.: Wold, Excel

- Studii superioare in domeniu

- Foarte bună capacitate de comunicare scrisă si verbală;

- Atitudine pozitivă, constructivă, orientată spre rezultate ;

- Abilități de prioritizare a activităților și de gestionare a timpului ;

-Disponibilitate la deplasari si la program prelungit

- Capacitate de a lua decizii corecte și rapide ;

- Atenție la detalii ;

- Spirit de echipă;

Beneficii

-Pachet salarial motivant

-Autoturism de serviciu

-Laptop, telefon

Responsabilități:

- coordonează în mod direct activitatea unei formatiei de lucru

-organizarea procesului de produc ie asigurand condi iile necesare executării lucrărilor încredin ate în conformitate cu proiectele tehnice, detaliile de execu ie si caietele de sarcini

- stabileste necesarul de resurse (materiale, forta de munca, utilaje si mijloace de transport) si il prezinta coordonatorului departamentului productie in scopul incadrarii in termenele de executie prevazute prin graficul de lucrari

- intocmeste grafice de executie lunare, saptaminale si zilnice

- stabileste necesarul de utilaje pe tipo-dimensiuni urmarind utilizarea rationala a acestora

- stabileste necesarul de mijloace de transport pentru fiecare lucrare in scopul unui flux continnu de aprovizionare cu materiale

-verifică cantitativ si calitativ materialele ce intra pe lucrare

-verifica FC-urile, foile de parcurs, bonurile de transport aferente lucrarilor executate urmarind incadrarea in devizele de lucrari acceptate de beneficiar

- intocmeste procesele verbale de lucrari ascunse, procesele verbale de receptie pe faze, procesele verbale de receptie la terminarea lucrarilor si convoaca comisile de receptie

- verifica jurnalul de activitate zilnica, fisa de asternere, fisa de prezenta colectiva etc

- intocmeste antemasuratorile si situatiile de plata pentru lucrarile executate si receptionate

- intocmeste notele de renuntare si lucrari suplimentare necesare

- urmareste incadrarea in normele de consum specifice

Persoanele interesate sunt rugate sa transmita un CV- ul la adresa de e-mail sau sa apeleze nr. de telefon .

SC Clarismart Consulting SRL proceseaza datele personale in scopuri de recrutare, respectand politica de protectie a datelor cu caracter personal. Prin aplicarea la acest post, va exprimati acordul privind aceasta procedura.

Anunturi recomandate

    Aplica acum cu CV
    CLARISMART CONSULTING

    Vezi toate anunturile