Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Angajari - ajutor de cofetar și Cofetar - ArtCakes By Mihaela Ivan

Specificatii
Numele companiei ArtCakes by Mihaela Ivan
Tip job full time

Angajăm - ajutor de cofetar și Cofetar pentru locatia din str. George Poboran, nr. 20, Slatina.

Responsabilități:
- preparare blaturi, creme, insertii, diverse produse de patiserie
- monteaza/glazureaza torturi si prajituri
- mentine bancul de lucru curat si curata vasele folosite
- mentine curatenia la locul de munca
- monitorizeaza stocurile de ingrediente

Cerinte:
- disponibilitatea de a lucra in weekenduri
- să înțeleagă că a fi cofetar nu e un hobby, nici o joaca...si trebuie sa fie capabila sa invete - daca nu stie - si sa inteleaga ce face cu ingredientele pe care le are la dispozitie si ce se intampla daca le combina gresit.
Pentru mai multe detalii vă așteptăm la locația noastră din partea de jos a orașului, pe str. George Poboran, nr. 20. Salariul este personalizat ...si se stabilieste DOAR in urma unui interviu si a unei probe de lucru, in functie de competente si abilitati.
#ArtCakesByMihaelaIvan #AtelierArtizanalDeDulciuri

    Aplica acum cu MicroCV