Vei fi notificat de cate ori:

CV-ul tău nu este încă complet.

Completează-ți CV-ul în doar câteva minute!
Odată completat CV-ul poți aplica de câte ori dorești cu un singur click.
Completează CV

Buna ziua, sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita Cv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Casier magazin vestimentar PPT Zalau

Specificatii
Numele companiei PRETURI PENTRU TINE
Tip job full time
Descriere

Candidatul ideal

Daca esti o persoana sociabila, deschisa si ambitioasa, inseamna ca esti persoana potrivita pentru noi!

*Experienta d lucru in calitate d casier sau intr-un magazin d haine poate reprezenta un avantaj.

Ce oferim:

Salariu fix si bonusuri in functie de performanta magazinului;

Tichete de masa in functie de vechime (15 lei / 20 lei);

Zile de concediu in functie de vechimea in companie (21 / 23 / 25 zile);

Bonus de recomandare pentru fiecare coleg recomandat;

Oportunitati de dezvoltare si de promovare;

Training de specialitate pentru perioada de inceput;

Program de lucru cu o ora pauza de masa, o singura tura de zi : 8-17 / 9-18 ;

5 zile/saptamana, cu 2 zile libere consecutive;

Spor de weekend: 10% sambata, 15% duminica.

Descrierea jobului

Indrumi politicos si oferi ajutor clientilor in achizitionarea de produse;

Inr gistrezi si incasezi corect contravaloarea produs lor v ndut ;

Participi la activitatile de sortare si aranjare marfa in magazin;

Colaborezi cu ceilalti colegi din cadrul magazinului;

Participi l invent rul periodic din m g zin.

Descrierea companiei:

Cu o experiență de peste 15 ani pe piață și o prezență în 2 țări, Prețuri Pentru Tine este cel mai mare discounter românesc de îmbrăcăminte, încălțăminte și accesorii pentru moda de zi cu zi. Cu peste 160 de magazine în România si Republica Moldova și peste 700 de angajați, PPT Prețuri Pentru Tine aduce în viața clienților produse vestimentare la prețuri accesibile, în magazine de proximitate în orașele mici și medii. Cifra de afaceri pentru 2021 este de aprox 30 mil. EUR, compania ajungând la peste 15 mil. produse vestimentare și de încălțăminte vândute în unitățile proprii.

Anunturi recomandate

    Aplica acum cu CV
    Silvia Balan

    Vezi toate anunturile