Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Lucrator Comercial McDonald’s Electroaparataj. Salariu 1700 lei + 300 lei Tichete de Masa

Specificatii
Numele companiei McDonald’s
Tip job full time

Colegii nostrii CREW-Lucrator Restaurant pregatesc produsele preferate ale consumatorilor McDonald’s in conditii excelente de igiena si siguranta alimentara.
Ai parte de training, flexibilitate si bonusuri in functie de numarul de ore lucrate si rezultatele obtinute.
Vrei sa faci parte dintr-o echipa diversa si dinamica si sa actionezi in serviciul clientilor?
Experienta se castiga in timp, noi te pregatim intens si iti oferim o serie de beneficii stabilitate.
RESPONSABILITATI PRINCIPALE:
Lucrezi in toate zonele restaurantului- bicatarie, zona caselor de marcat, aprovizionare, sala de mese, asigurand curatenia in interiorul si exteriorul restaurantului.
Asimilezi informatii tehnice si abilitati practice care au legatura cu domeniul de activitate: produse, materii prime si termene de garantie, echipamente, tehnici de vanzare, lucrul cu oamenii etc.
Beneficii:
Poti castiga un salariu atractiv si ai flexibilitatea programului de lucru (in ture, norma de lucru intreaga-8 ore, sau partiala 4 sau 6 ore).
Te dezvolti pentru orice rol viitor in McDonald’s sau oriunde altundeva
Ai sansa sa iti dezvolti abilitatile de comunicare, de lucrul cu oamenii, plus abilitati specifice industriei alimentare.
Poti promova intr-un timp foarte scurt la rolul de CREW TRAINER sau alte roluri in restaurant
Beneficiezi de zile libere pentru evenimente speciale
Beneficiezi de 50% reducere la produsele tale preferate in timpul programului de lucru.
Concediu suplimentar in functie de vechime
Bonusuri in functie de performanta

PROFILUL CAUTAT:
Minim studii medii
Abitati: lucrul in echipa si colaborarea, orientarea catre satisfacerea clintului, comunicarea eficienta, orientarea catre rezultate ( capacitatea de a respecta standardele de lucru)
Domiciliul, preferabil in apropriere de locatia McDonald’s

    Aplica acum cu MicroCV
    Tirna Florin

    Vezi toate anunturile