Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Lucrator commercial Polivalent

Specificatii
Numele companiei OC PROD HR CONSULTING
Tip job full time
Descriere

Numele companiei OC ProdGroup
Descriere Locuri de munca

Responsabilitati:
- Receptioneaza produsele si le verifica din punct de vedere cantitativ si calitativ in raport cu bonul de comanda
-Inregistreaza receptiile in sistem si le valideaza conform produselor receptionate
- Aprovizioneaza magazinul si aranjeaza la vanzare produsele in functie de prioritati- consiliaza clientii in magazin
- Asigura prezenta si actualizarea etichetelor la raft in cadrul magazinului
-Verifica periodic corectitudinea etichetelor de pret
-Verifica periodic corectitudinea etichetelor de pr t
-Verifica si sorteaza produsele de la raft (produse deteriorate, expirate, neconforme, etc

Cerinte:
- experienta in comert si in lucrul cu casa de marcat reprezinta un avantaj
- dinamism, capacitate de organizare si prioritizare
- abilitati de comunicare
- implicare in activitate
- capacitatea de a lucra in echipa

Beneficii:
- contract pe perioada determinata (3 luni)
- salariu lunar - 2000 ron net
- tichete de masa (15 ron/zi lucrata)
- abonament medical la o clinica privata
- decont transport in valoare de 50% din costul total al abonamentului
- formare la locul de munca

Program de lucru in schimburi, 8 ore/zi , 5 zile/saptamana, 2 libere

Locatie: Militari (complex Avangarde) - Bucuresti

    Aplica acum cu MicroCV