Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Lucrator comercial: Delissima Bakery Cluj

Specificatii
Numele companiei Noodle Pack
Tip job full time
Descriere

Lantul DELISSIIMA BAKERY angajeaza personal in Cluj-Napoca.

Cerințe:

- persoana curata/ingrijita

- studii medii necesare

- experienta anterioara nu este necesara dar prezinta un avantaj

- abilitate de adaptare la un mediu de lucru nou si dorinta de a invata lucruri noi

-rapiditate

-seriozitate in indeplinirea sarcinilor de lucru

-abilitati de lucru in echipa si de comunicare

Condiții:

- mediu de lucru placut

- salariu motivant

Responsabilități:

- vanzarea si prepararea produselor de patiserie (covrigi, specialitati dulci si sarate, pizza)

- intretinere curatenie spatiu

Program de lucru la locatiile Memo 13 si Piata Marasti : 8 ore/zi, luni-vineri, intre orele 06:00 - 14:30 (prima tura) si de la 1 (a doua tura) si 2 sambete/luna, intre orele (cu pauza de masa de 30 min. inclusa). Obligatoriu disponibilitate pentru ambele ture, se lucreaza un schimb/saptamana.

Program de lucru pentru Iulius Mall : in 2 schimburi, 09:00-22:00, Luni-Miercuri-Sambata-Duminica intr-o saptamana si in cealalta este Marti-Joi-Vineri tot de la 09:00-22:00 (2 weekend-uri libere pe luna)

Cautam pentru locatiile din : Memo 13 si Piata Marasti,, si cea din Iulius Mall

    Aplica acum cu MicroCV