Vei fi notificat de cate ori:
Filtreaza Salveaza cautarea
Anuntul a fost adaugat la favorite de tine si alti utilizatori
Devino membru VIP si vei fi notificat imediat ce scade pretul anuntului tau favorit
In plus, ca membru VIP ai urmatoarele beneficii:
Insigna Statut VIP
Mesaje nelimitate
De 2X mai multe poze la anunturile tale
De 2X mai multe repostari gratuite la anunturile tale pe zi
Mesajele tale in topul casutei destinatarului
Notificari in timp real la cautari salvate si anunturi favorite
Acceseaza abonamentul VIP

Anunturi

Casieri si lucratori comerciali Salaj doar cu poze

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 20 / 50

  • ANGAJAM PERSONAL PROFi, alatura te echipei noastre, program LEJER, 1 zi pe saptamana libera salariu fix 3000ron, daca sunteti intresat de postul de munca ne gasti pe WHATSAPP la numarul de telefon ZERO. SAPTE. DOI. NOUA. UNU. OPT. TREI. NOUA. SASE. TREI

  • Salariu atractiv 3500ron casieri/vanzatori, 3000ron personal curatenie, program lejer, 3 zile la munca 3 zile acasa, avem 2 echipe, fiecare dintre ele lucreaza cate 3 zile de la orele 09;00/18;00, Daca sunteti intresat de anunt lasati un mesaj pe WHATSAPP la numarul de telefon, ZERO. SAPTE. DOI. NOUA. UNU. OPT. TREI. NOUA. SASE. TREI

  • 4

    Candidatul ideal - Studii medii finalizate: liceale/scoala profesionala; - Persoana serioasa, onesta, disciplinata, aspect ingrijit; - Responsabilitate, capacitate d lucru in echipa; - Utilizare PC (Word, Excel, Internet); - Buna comunicare cu clientii; Descrierea jobului Respons bilit ti: - Pr lucrar a tuturor tipurilor de chei brut ( nu ste nec s r xp ri nta in dom niu, se ofer training d sp ci lit t p ntru utilizar masinilor de copi t chei); - V nzarea produselor d feron rie si sisteme de siguranta pentru usi; - Folosirea corecta a casei de marcat; - Receptia marfurilor primite; - Respectarea cu strictete a programului de lucru aprobat de societate si a magazinului din complexul comercial. Beneficii: Angajatul va beneficia de: - Salariu 2868 Brut; - Traininguri de specialitate in cadrul societatii, - Tichete de masa, - Decontare a transportului in comun, - Bonusuri pentru depasirea targetului, - Stabilitatea locului de munca, posibilitate de promovare. Descrierea companiei Infiintata in anul 2000, societatea M&C Business SRL, este unic importator si distribuitor in Romania a produselor Silca-Italia si importator direct a produselor Kaba, Cisa, Hugo, Erwin-Paulat. M&C Business presteaza servicii si comert in reteaua de distributie ce acopera toate regiunile tarii si in magazine proprii centre de copiat chei: moderne, de nivel european, dotate cu tehnologie de ultima generatie. Magazinele noastre sunt deschise in Galeriile Comerciale din Hypermarket-urile Cora Lujerului Bucuresti, Cora Alexandriei Bucuresti, Cora Cluj, Iulius Mall Cluj, Auchan Titan Bucuresti, Auchan Crangasi Bucuresti, Auchan Drumul Taberei, Kaufland Valea Oltului, Kaufland Bacau, Kaufland Oradea, Carrefour Iasi, Kaufland Iasi, Kaufland Obor, Kaufland Ploiesti, Sun Plaza Mall Bucuresti, Cora Constanta, Auchan Constanta, Piatra Neamt Shopping City, Kaufland Ramnicu Valcea, Kaufland Targu Jiu, Veranda Bucuresti, Park Lake Bucuresti, City Park Constanta. Principalele produse si servicii ale M&C Business sunt: multiplicari pentru orice tip de chei ( yale, auto, inclusiv chei auto cu cip); masini de multiplicare mecanica pentru orice tip de chei brute; cilindri, lacate, yale, broaste pentru usi, lanterne, accesorii pentru chei, etc.; reparatii incaltaminte; gravuri. Detalii pe: www.magazine-chei.ro; www.multiplicari-chei.ro

  • 1

    Noi suntem: #OameniiDeLaProfi și ne ghidăm zilnic după cele 3 valori respect, onestitate și responsabilitate. Căutăm oameni buni și implicați care vor să crească personal și profesional, alături de o echipă cu peste 25.000 de colegi în toată țara. Suntem deschiși să îi primim în echipa noastră pe cei care vor să facă parte din rețeaua de retail modern cu cea mai mare acoperire la nivel național și cel mai mare număr de magazine din România. Scopul fiecărei zile este să fim mai buni și să reprezentăm cu mândrie brandul Profi. Compania noastră evoluează odată cu oamenii care stau la baza acesteia, de aceea traseul frumos pe care îl au colegii noștri, confirmă de fiecare dată aprecierea și recunoașterea pe care le arătăm celor care se implică, sunt responsabili și vor să își construiască o carieră la Profi Casier Vei scana produsele asezate de către clienți pe banda; Vei încasa contravaloarea produselor achizitionate de catre clienti; Vei întâmpina clienții cu respect si cu zambetul pe buze; Vei afișa prețurile și termenele de valabilitate, pentru toate mărfurile expuse la vânzare; Vei verifica și corecta afișajul prețului pentru oricare din raioanele magazinului; Vânzator mezeluri Vei servi clienții de la raion prin: porționare, feliere, împachetare și etichetare corectă; Vei participa la realizarea procesului de producție a produselor de gastronomie și coacere a patiseriei congelate; Vei afișa, obligatoriu, prețurile și termenele de valabilitate, pentru toate mărfurile expuse la vânzare; Vei verifica și corecta afișajul prețului din zona raionului de proaspete; Vei retrage de la vânzare, în timp util, toate produsele nevandabile ( expirate, deteriorate ) din raionul de proaspete și le vei depozita în spațiul destinat; Vânzator coffee corner Vei asigurarea o bună funcționare a activității raionului coffee corner: (coffee corner, gastronomie, brutaria Profi/ si bake off) Vei prelua in gestiune, prin numarare, banii mărunți, la intrarea în tura de lucru pe casa de marcat și asigura securitatea acestora în timpul programului de lucru; Vei saluta clienții pe care îi servești, în momentul prezenței acestora la casa de marcat; Vei înmâna fiecarui client bonul de casa și restul corect; Vei prelua sarcini și atribuții de lucrător comercial, atunci când când nu operezi la casa de marcat; Vânzator legume-fructe Vei aproviziona raionul de Legume-Fructe cu marfă, comunică șefului de magazin sau adjunctului șef de magazin necesarul de marfă (permanent); Vei face mercantizarea corectă a rafturilor, conform procedurilor specifice; Vei asigura afișarea obligatorie a prețului și a tastei alocate pentru toate mărfurile expuse la vânzare; Vei verifica și corecta afisajul de preț și marketing din zona raionului de Legume-Fructe; Vei retrage de la vânzare în timp util, toate produsele nevandabile (expirate, deteriorate) din zona raionului de Legume-Fructe ți depozitarea acestora în spațiul special destinat; De peste 20 ani, lanțul de magazine PROFI se dezvoltă continuu, având o expansiune accelerată, planificând să depășească în 2020 pragul de 1.300 de magazine în toată țara. PROFI este un angajator de top din retailul modern, cu o echipă dinamică, flexibilă și ambițioasă, formată din peste 21.000 de angajați. Susținem dezvoltarea și creșterea armonioasă a companiei PROFI prin identificarea de noi membri, deschiși, implicați și dornici să se dezvolte profesional într-un mediu competitiv. Abia așteptăm să aflăm mai multe și despre tine și să ne cunoaștem! Publi24_1639744406

  • Alege ce e mai bun și hai în echipa Mado! Suntem prietenoși, muncitori și serioși și iubim ceea ce facem. Ți-am pregătit tot ce ai nevoie pentru un job grozav, așa că hai să ne cunoaștem! Avem posturi disponibile de: Casier Ajutor de bucatar Preparator shaorma. Suna-ne la sau lasa-ne un CV, pentru a ne cunoaste mai bine.

  • 1

    Responsabilitati: - Impachetarea si expedierea coletelor mici si medii. - Preluare comenzi prin telefon. - Anumite activitati de secretariat. - Vanzari online. Experienta in oricare din punctele de mai sus reprezinta un avantaj dar nu este obligatorie. Cautam persoana dinamica, responsabila, serioasa care este capabila sa lucreze si in aer liber. Salariu in functie de aptitudini. Program de lucru 8-17. CV se pot trimite aici pe site. Mai multe detalii prin telefon sau whatspp.

  • Salveaza cautarea