Vei fi notificat de cate ori:

MicroCv-ul tău nu este încă complet.

Durează doar câteva minute să îl completezi.
Partea bună este că îl completezi o singură dată și poți aplica rapid, de câte ori dorești, cu acesta.
Completeaza MicroCV Durează doar câteva minute

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Angajam montatori de reclame si colant

ANUNT ANGAJARE PERSONAL IN CADRUL DEPARTAMENTULUI DE RECLAME

Dorim sa ne extindem departamentul de reclame. Principalele activitati in cadrul acestui department sunt montarea reclamelor, materialelor publicitare si montarea colantului.
Activitatea se va desfasura pe teren, in cea mai mare parte deplasari in tara.

CERINTE:

Disponibilitate pentru deplasari saptamanale in intreaga tara;
Cunostinte si abilitati de colantate
Permis de conducere categoria B, Nu este obligatoriu dar constituie avantaj.
Atitudine deschisa, abilitati de integrare rapida in echipa.
Capacitate de a lucra cu termene limita;
Abilitati de planificare si organizare;
Foarte bune abilitati de comunicare

RESPONSABILITATI:

Organizeaza si intretine ordinea in masina
Se asigura de respectarea standardelor de calitate / normelor de conduita / termenelor stabilite de catre beneficiarii lucrarilor;
Identifica neconcordantele intre proiect si situatia din teren;
Verifica necesarul de materiale pentru lucrarile oferite
Asigura rezolvarea problemelor aparute in realizarea proiectului si informeaza la timp echipa de management despre problemele aparute
Face propuneri de imbunatatire a stilului de lucru pentru a maximiza eficienta atingerii obiectivelor proiectului;

BENEFICII:

Diurna 50lei / zi si cazare
Salariu 35000
Loc de munca stabil, pe perioada indelungata, cu contract pe perioada nedeterminata si cu posibilitati de promovare;

Pentru mai multe detalii va astept sa ma contactati.

    Aplica acum cu MicroCV