Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Domn serios,caut loc de munca detalii in anunt

Descriere

Responsabilitati, Realizari date;
Adresă: Baia Mare
Tip job dorit: Full time
Localităţi dorite: Baia Mare
Domenii: tehnic
Salariu dorit: neg/luna
Permis conducere: da
Şcolarizări:
- studii universitate E.C.T.S ,1998-2001(licentiat)
- liceu: specializarea Tehnician IT., perioada 1994-1998
Experienţă profesională:
1-pozitia/perioada Inginer productie ransport 2017-2018
2- poziţia perioada Sef sectie productie/manager calitate 2015-2017
3- poziţia Sef mentenanta(responsabil reparatii), departamentul reparatiiperioada 2006-2015 Baia Mare
4- poziţia logistica/logistica Magazie/ctc, departamentul Logistica, perioada 2002-2006 Baia Mare
5-poziţia Documentarist-(gestionar), departamentul Comert, perioada 1999-2002Baia Mare
Cazier: curat
Stare civila :casatorit
-fara vicii,nefumator
Oprerator PC:avansat
Aptitudini: - Capacitate de munca in conditii de stres;
- Adaptare si receptivitate la noi cerinte
Cunoştinţe IT: avansate
Limbi străine:
- franceză (vorbit - mediu, citit - mediu, scris - mediu)
-ofer si cer seriozitate maxima

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.