Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Electrician

Descriere

Candidatul ideal

Studii medii tehnice (electrician, electromecanic, electrotehnist);
Persoana organizata, riguroasa, disciplinata, orientata spre rezultat;
Abilitati de lucru in echipa;
Permis categ. B; Dispus pentru deplasari peste 80% din timpul de lucru;
Apt pentru lucrul la inaltime.

Descrierea jobului

Executarea lucrarilor de mentenanta instalatii electrice in cadrul proiectelor de renovare a agentiilor de pariuri ale companiei;
Realizarea instalatiilor electrice de joasa tensiune pentru agentiile nou-deschise;
Realizarea, intretinerea si verificarea periodica sau in caz de necesitate, a instalatiilor electrice si de curenti slabi (date);
Montarea, punerea in functiune si remedierea deficientelor de functionare a diverselor echipamente electrice specifice agentiilor de pariuri: televizoare, reclame luminoase, etc.;
Executarea lucrarilor de extindere si/sau reparatii ale sistemului de iluminat din agentii. Propune solutii tehnice de imbunatatire a celui existent.

Ce oferim?

Contract individual de munca, incheiat pe durata nedeterminata;
Pachet salarial atractiv;
Plata orelor suplimentare, conform legislatiei in vigoare;
Diurna pentru zilele de deplasare si cazare, atunci cand este cazul, in conditiile legii;
Masina de companie.

    Aplica acum cu MicroCV