Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Gradinita particulara, angajeaza bucatareasa

Gradinita particulara din sectorul 3, angajeaza bucatareasa.

Profil candidat:

Calificare in meseria de bucatar (diploma/certificat de calificare profesionala),
Experienta minim 2 ani in meseria de bucatar de gradinita;
Experienta in pregatirea preparatelor culinare/deserturilor pentru copii;
Persoana activa;
Spirit de echipa;
Persoana dedicata, calma, ordonata, pasionata de interactiunea cu copiii;
Calificarea/experienta suplimentara de cofetar/patiser constituie un avantaj;
Descrierea postului:

Participa la prepararea produselor culinare;
Sprijina educatoarele in servirea meselor;
Cunoaste si respecta gama de produse si retetele acestora;
Respecta normele de consum al materiilor prime si dozarea produselor;
cunoaste si respecta normele de igiena.

Oferim:

Conditii deosebite de lucru;
Oportunitatea de a munci intr-o echipa tanara, entuziasta;
Pachet salarial atractiv in functie de calificari si implicare profesionala;

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV-ul la adresa de e-mail iar, pentru mai multe informatii, sunati la: 0731.680.372.

Anunturi recomandate

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.

    Petrescu Nicolae

    Vezi toate anunturile