Trimite

Lucrator Comercial Shop&Go Mega Image Sector 2

Descriere

Candidatul ideal
- Persoana organizata si punctuala;
- Disponibilitate pentru program de lucru in 2 ture;
- Bune abilitati de comunicare si atentie distributiva;
- Seriozitate si dorinta de a lucra intr-un mediu placut.

Descrierea jobului
- Receptionarea de marfa;
- Aprovizionarea magazinului.
- Etichetarea si aranjarea produselor la raft;
- Prezentarea si comercializarea produselor;
- Asigurarea unei imagini placute a magazinului;
- Amabilitate si promptitudine in relatia cu clientul;
- Mentinerea unui mediu de lucru curat si organizat;
- Verificarea si inregistrarea termenelor de valabilitate

Descrierea companiei
Anuntul este valabil pentru urmatoarele locatii:
Shop&Go Mega Image situat pe Sos.Fundeni Sec.2 Bucuresti
Shop&Go Mega Image situat pe Str.Doinei, Dobroiesti
Shop&Go Mega Image situat pe Str. Amurgului, Popesti Leordeni

Anunturi recomandate

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.

    Calota

    Vezi toate anunturile