Trimite

Operatori Fise si Instalatori

Societate de verificari si revizii instalatii de gaz , ofera 4 posturi in vederea ocuparii :

Operatori Fise - munca de teren
Instalatori - instalatii sanitare si gaze

Cerinte:
-Studii medii
- Experienta pe o pozitie similara constituie un avantaj
- Capacitate de organizare si planificare a activitatilor curente
- Fluienta verbala
- Personalitate dinamica, comunicativa, organizata
- Loialitate si confidentialitate
- Punctualitate

Descrierea postului:
- Asigura un flux informational eficient intre seful punctului de lucru si echipa din care face parte
- Organizeaza agenda zilnica de lucru
- Mentinerea relatiilor cu clientii intr-o comunicare activa

Se ofera:
- Pachet salarial atractiv
- Carte de munca
- Mediu de lucru placut si profesionist

Candidatii interesati pot trimite un Curriculum vitae la adresa de e-mail: ekinstalpiatraneamt@yahoo.com sau pot suna la numarul de telefon 746 - arata telefon - .
Numai candidatii selectati vor fi invitati la un interviu, a carui data va fi stabilita de comun acord cu acestia.
Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.