Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Zugrav/ Instalator

Descriere

Candidatul ideal

Studii profesionale tehnice sau cursuri de calificare specifice: zugrav; faiantar; montator pereti si plafoane din gips-carton;
Experienta de lucru in domeniu min. 2 ani;
Persoana organizata, riguroasa, disciplinata, orientata spre rezultat;
Abilitati de lucru in echipa;
Permis categ. B; Dispus pentru deplasari in tara 80% din timp

Descrierea jobului

Analizeaza și verifica starea tehnica a suprafetelor de constructie ce urmeaza a fi amenajate;
Citeste si interpreteaza detaliile de executie din desenul tehnic al agentiei si propune modificarea solutiei tehnice in cazul in care planul nu respecta cotele din teren;
Executa pereti din gips carton, placari cu ghips-carton la pereti si tavane; monteaza tavan casetat;
Verifica gradul de degradare a elementelor de construcție de care se face prinderea sistemului de ghips-carton sau a echipamentelor specifice agentiei de pariuri;
Executa lucrari de finisaje interioare si exterioare, tencuieli, zugraveli, vopsitorii, placari ceramice; monteaza parchet;
Participa activ la montajul elementelor de mobilier specifice activitatii agentiilor de pariuri;
Efectueaza periodic sau cand este nevoie, verificarea stadiului de degradare al finisajelor interioare si exterioare ale agentiilor de pariuri, in vederea efectuarii lucrarilor de reparatii;
Comanda, verifica si preia materialele necesare desfasurarii activitatii, conform programului de lucru aprobat.

Ce oferim?

Contract individual de munca, incheiat pe durata nedeterminata;
Pachet salarial atractiv;
Plata orelor suplimentare, conform legislatiei in vigoare;
Diurna pentru zilele de deplasare si cazare, atunci cand este cazul, in conditiile legii;
Masina de companie.

    Aplica acum cu MicroCV