Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Agent de vanzari cafea si echipamente preparare cafea

Descriere

Candidatul ideal:

- Pregatirea si experienta anterioara in special in domeniul cafelei (constituie un avantaj);
- cunoasterea pietei de cafea;
- abilitati de comunicare, prezentare si negociere;
- abilitati tehnice (constituie un avantaj);
- permis conducere cat. B;
- focus pe rezultate, cu capacitatea de a prelua proiecte care sa fie dezvoltate dupa propria personalitate;
- persoana proactiva, organizata, cu spirit antreprenorial si cu simtul realitatii, care se poate integra in echipa si adapta multiplelor tipologii de clienti cu care intra in contact.

Descrierea jobului
Descrierea jobului:

- Gestionarea unui portofoliu de clienti ESSSE Caffe , dezvoltarea zonei, respectand standardele de firma si de brand.
- identificarea tuturor clientilor ESSSE Caffe din zona de responsabilitate si vanzarea produselor companiei;
- conceptia (ofertelor) propunerilor de colaborare personalizate clientilor ESSSE Caffe
- realizarea de contracte;
- mentinerea relatiei cu clientii;
- atingerea obiectivelor stabilite;
- organizarea si planificarea tuturor activitatilor specifice;- dezvoltarea clientilor, urmarind potentialul acestora;
- focus permanent pe rezultatele obtinute;
- atitudine proactiva si orientat catre business.

Beneficii: salariu fix + bonus , masina, telefon, obiectele necesare vanzarii; training.

Descrierea companiei
Suntem prezenti pe piata din Romania ca unic importator de cafea si echipamente de prepararea cafelei brand ESSSE Caffe.

Dezvoltam proiecte impreuna cu persoane capabile sa inteleaga specificul pietei, cat si trend-ul acesteia.

Asiguram traning general si de specialitate.

Adauga CV

Fisiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt, avi, mp4, cu o marime maxima de 10Mb.