Trimite

Agent de Vanzari

Societate spaniola ,specializata in distributia si comercializarea de Corpuri si Surse de iluminat , angajeaza Agent Vanzari.
Responsabilitati:
- Dezvolta relatii de lunga durata cu clientii,
- Creste distributia prin urmarirea stocului si influentarea comenzilor
- Realizeaza obiectivele lunare de vanzari,
- Incaseaza vanzarile.
Cerinte:
• Abilitati de comunicare si negociere
• Permis conducere cat B '
Experienta nu este necesara dar constituie un avantaj
• Cunostinte Microsoft Office nivel mediu
Oferim :
• Pachet salarial atractiv (salariu, bonuri de masa, comision din vanzari)
• Contract de munca pe perioada nedeterminata
• Masina de serviciu
• Telefon

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.