Trimite

Acest anunt nu mai este activ pe site!

Ajutor bucatar - 2000 RON NET

Căutăm 3 Ajutori Bucatari pentru o companie românească producătoare de preparate si dulciuri raw-vegan, in regim de catering.

Program 1: Duminica (12 ore), Luni (4 ore), Marti (12 ore), Joi (12 ore), in restul saptamanii liber

-duminica 9:30-22:30 (1 ora pauza)
-luni 9.30-13.30
-marti 9:30-22:30 (1 ora pauza)
-joi 9:30-22:30 (1 ora pauza)

Program 2: Duminica-Joi 7:00-16:00

In total se lucreaza 40 de ore pe saptamana.

Zona: Șoseaua Oltenitei

Responsabilitati:

- Pregatirea ingredientelor, tăierea și tocarea legumelor

Cerinte:

- Nu este necesara experienta
- Nu este necesara calificare ca și bucatar
- Atenție la detalii si rapiditate

Oferta:

- Salariu de start 2000 RON NET
- Grila de creștere: după 1 luna 2200 RON NET, dupa a 4-a luna 2500 RON NET
- Masa de pranz se ia împreună cu ceilalți angajați, din partea companiei
- Mediu calm, placut, relaxat

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.