Trimite

Ambalator / Ambalatoare Productie Adezivi

- Studii de specialitate tehnice(mecanice/ electrice, alte specialitati)-constituie avantaj
- Experienta relevanta in productia de adezivi constituie un avantaj-constituie avantaj
- Planificare si organizare
- Comunicare si lucru in echipa
- Capacitate de a evalua si de a lua decizii
- Disponibilitatea de a lucra in schimburi (L-V program de 8 ore in trei schimburi )

RESPONSABILITATI

- Supravegherea si optimizarea intregului proces de productie
- Alimentare utilaj productie cu materie consumabila
- Colaborare la realizarea planului de productie
- Indeplinirea indicatorilor de calitate stabiliti

BENEFICII:
-Salariu 2300 lei net ( in mana)
-300 lei tichete de masa
-Ore suplimentare platite 200%
-Ore de noapte (spor 25%)

Transport asigurat din Bucuresti (Bucur Obor , Colentina , Piata Delfinului, Pantelimon)

Contract de munca pe perioada determinata 6 luni cu posibilitate de prelungire.

Anunturi recomandate

Mesaj Telefon
Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.

    Adrian Stancu

    Vezi toate anunturile