Trimite

Angajam Consilier Vanzari Iulius Mall Timisoara

Descriere

Candidatul ideal

- Abilitati de comunicare directa;

- Initiativa si simtul responsabilitatii;

- Cunostinte operare PC;

- Experienta pe o pozitie similara (asistent vanzari, lucrator comercial, vanzator, consultant, customer sales, customer service, customer support,) constituie un avantaj;

- Sociabilitate, organizare;

- Capacitatea de a trata clientii intr-un mod profesionist;

- Cunostinte si experienta spre a oferi servicii la cele mai inalte standarde;

- Persoana orientata spre solutii, confortabila cu munca in echipa, flexibila;

- Limba engleza si studiile superioare constituie un avantaj.

Responsabilitati:

- Primirea, consilierea si fidelizarea clientilor

- Prezinta si vinde produsele oferind toate informatiile necesare despre acestea;

- Stabileste și gaseste solutii pentru cerintele clientilor;

- Se asigura ca toate produsele sunt prezentate si vandute intr-un mod profesionist;

- Receptioneaza marfa potrivit politicii interne a magazinului;

- Mentine un mediu de lucru curat si placut in magazin;

- Contribuie la cresterea vanzarilor si la mentinerea standardelor excelente de Customer Service.

Beneficii:

- Pachet salarial atractiv;

- Bonus procentual in functie de realizari;

CV-urile se trimit pe

Anunturi recomandate

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.