Trimite

Angajăm lucrator comercial-3100 lei net - Shopping city

Specificații
Numele companiei Flori in Culori
Tip job full time
Experienta fara experienta
Nivel de studii necalificat
Disponibil imediat da

Angajam lucrator comercial, experienta Nu este obligatorie , noi te vom invata tot ce trebuie sa stii. Ești o persoană veselă din fire, iar zâmbetul nu-ți lipsește de pe buze? Atunci asteptam cu drag sa aplici pentru postul de vanzator vanzatoare.

Salariu 2700- 3100 lei net, daca ai experienta in vanzari minim 3 ani, fara experienta salariu net 2250-2600 lei , program full time .

Program : se lucreaza Luni, Miercuri, Sambata si Duminica intr-o saptamana de la 10-22 si in urmatoarea saptamana : Marti, Joi si Vineri, de la 10-22. 2 week-enduri libere pe luna.

Responsabilități:
- Realizarea buchetelor și aranjamentelor florale
- Consilierea clienților
- Vânzarea produselor din florărie si a cadourilor
- Menținerea curățeniei la spațiul de lucru cât și în florărie.

Beneficii:
- Salariu fix
- Bonusuri de performanță
-Majorare periodica salariala
- Procente din vânzări
- Cadou zi de nastere
- discount produse 30%
- Program flexibil (o zi cu o zi)
- Învățare lucruri noi
- Colectiv tânăr

LOCATIA : Flori in Culori, insula cu flori si cadouri.

Flori in Culori este un brand romanesc care are ca obiectiv principal vânzarea florilor si a cadourilor.

Dacă te consideri suficient de curajos, determinat și curios de cele de mai sus, asteptam cu drag aplicația ta!

Flori in Culori