Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Angajam Vanzator/Vanzatoare

Angajam Vanzator/Vanzatoare pentru magazinul de corpuri de iluminat din Dumbravita ( langa benzinaria Petrom ).
Descrierea postului:
- se ocupa de vanzarea produselor din magazin;
- incaseaza contravaloarea lor;
- verifica marfa ce intra si iese din magazin;
- introduce receptiile in calculator;
- aranjeaza marfa la raft;
- pastreaza magazinul curat;
Cerinte:
- studii medii;
- experienta in domeniu se poate dobandii la locul de munca;
- cunostinte operare PC (Ms Office);
- persoana serioasa, responsabila, amabila, flexibila, cu spirit de echipa si rezistenta la stres.
Se ofera
- un mediu de lucru placut, climatizat si curat;
- un loc de munca sigur si stabil;
- un pachet salarial motivant in functie de implicare si performare ( 1700 - 3000 lei ) ;
- bonus din vanzari;
Va asteptam sa faceti parte din echipa noastra!
( cv-urile se trimit pe adresa de e-mail ovi_valter@yahoo.com )

Anunturi recomandate

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.