Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Angajez Personal Ingrijire, Intretinere Pensiune Turistica

Societate comerciala angajeaza cuplu sau familie (sot si sotie) sau o persoana de sex feminin pentru intretinerea si administrarea unei pensiuni turistice, localitatea Bran, judetul Brasov.

Cerinte
Atributii generale:
- ingrijitorul vilei asigura ingrijirea si curatenia interioara si exterioara a proprietatii, ajuta la solutionarea eventualelor defectiuni, punerea micului dejun la dispozitia turistilor.

Responsabilitati:
- daca exista permis de conducere categoria B este un plus.
- respecta regulile disciplinare si de ordine stabilite de angajator
- realizeaza cand este cazul necesarul de aprovizionare
- nu se va prezenta la locul de munca sub influenta bauturilor alcoolice si a substantelor stupefiante
- va executa cu profesionalism si spirit de raspundere toate sarcinile care i-au fost incredintate
- nu va absenta fara motiv, fara sa anunte in prealabil conducerea societatii si fara a primi acordul beneficiarului.

Cerinte:
- experienta intr-un post similar este considerata un plus;
- calificarea de instalator este considerata un plus pentru el;
- seriozitate maxima;

- disponibilitate full time de relocare in Bran Judet Brasov.
- referintele sunt obligatorii.

Oferta (bonusuri, beneficii)
- pachet salarial motivant
- cazare in conditii foarte bune(familia respectiva va locui la Poiana Tapului)
- mese bauturi tot ce tine de alte cheltuieli ingrijire personala incluse.
- alte detalii se vor oferi telefonic.

Preferabil ca varsta pana in 55 ani.
Mai multe detalii, telefonic la: 0733802502.

Anunturi recomandate

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.