Trimite

Asistent vanzari

Magazin specializat in comercializarea materialelor de constructii avand o vechime de 25 de ani pe piata de profil, cautam coleg.

Responsabilitati
- asigura vanzarea produselor si serviciilor oferite de companie;
- ofera consultanta clientilor cu privire la materialele comercializate;
- ofera clientilor consultanta cu privire la caracteristicile si detaliile tehnice ale produselor;
- ofera informatii despre promotiile din magazin;
- participa la receptia cantitativa si calitativa a produselor;
- isi aduce contributia la realizarea obiectivelor de vanzari si la atingerea targetului in cadrul departamentului;
- participa la efectuarea inventarelor periodice;
- asigura intretinerea spatiului comercial de care raspunde.

Cerinte:
- studii medii finalizate;
- experienta in vanzari constituie avantaj;
- cunostinte tehnice de specialitate;
- atitudine proactiva , orienatata catre client;
- foarte bune abilitati de relationare si comunicare;
- cunostinte de operare PC.

Oferta:
- pachet salarial format din salariul fix si bonus in functie de indeplinirea obiectivelor;
- tichete de masa;
- posibilitatea de a achizitiona la preturi reduse produse din magazinele proprii- constructii, instalatii, finisaje.
Aplica cu incredere la recrutare@altaconsult.ro

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.

    Cristina

    Vezi toate anunturile