Trimite

Angajam Bucatar cu Experienta pentru locatie noua din Buzau.

Cerinte:

* Experienta minim 2 ani pe un post similar;
* Spirit de echipa;
* Capacitate de verificare si raportare;
* Atentie la detalii, rapiditate in executarea sarcinilor de serviciu.

Descrierea jobului:

* Intocmeste necesarul de marfuri si produse specifice pentru Bucatarie, in conformitate cu lista de preparate, precum si necesarul pentru diverse evenimente;
* Efectueaza receptia si raspunde de gestionarea marfurilor si a produselor specifice activitatii de bucatarie;
* Controleaza si raspunde de calitatea materiilor prime si a produselor finite, la primirea lor in gestiune;
* Participa la intocmirea meniului si a listei de preparate, propune si elaboreaza retetele pentru preparatele din lista
* Aplica in mod corect normele de igiena si protectia consumatorului.

Beneficii:
* Contract pe perioada nedeterminata;
* Training;
* Salariu atractiv, se discuta la interviu;
* Cresteri salariale periodice;
* Locatie noua, bucatarie dotata cu aparatura de ultima generatie, mediu de lucru placut.

Pentru detalii va asteptam la sediul nostru din Galleria Mall, Etaj sau ne puteti contacta la numarul de telefon 0745 07.06.05.

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.