Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Cofetar Sef Hotel Continental Forum Sibiu

Descriere

Candidatul ideal:

Cunostinte (nivelul de studii/educatie): Absolvent cu studii medii in domeniul alimentatiei

Cerinte specifice:

• Experienta in domeniul cofetariei - patiseriei de 1-3 ani
• Curs de calificare Cofetar patiser
• Cunostinte de tehnici de lucru, procese tehnologice, standarde HACCP din domeniul cofetariei - patiseriei
• Abilitati de „customer care”
• Responsabilitate, receptivitate, asertivitate, bun organizator, originalitate

Descriere Post :

Cofetarul sef orgnizeaza si coordoneaza activitatea de producere si comercializare a preparatelor de cofetarie si patisserie; receptioneaza marfa verificand valabilitatea si calitateaconform normelor HACCP;asigura repectarea procesului tehnologic si face propuneri de imbunatatire; raspunde de indeplinirea indicatorilor financiari, cresterea activitatii si a veniturilor.

Relatii la telefon: 0758 238 792 (Oana Pandrea)

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.