Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Cofetar Sef

Descriere

Candidatul ideal

Pentru a deveni membru al echipei noastre sunt necesare:

Absolvent de studii medii;
Curs de calificare Cofetar/Patiser;
Cunoștințe legate de rețete/ fabricație preparate și semipreparate;
Cunoștințe legate de depozitare și prelucrare;
Capacitate de coordonare, responsabilitate, originalitate, creativitate, îndemânare;
Experiența vizată în domeniu: 1- 3 ani.

Descrierea jobului

Responsabilități:

Răspunde de calitatea produselor conform normelor de igienă și a rețetarului;
Răspunde de întreținerea, amenajarea și igiena spațiului și a dotărilor;
Răspunde de manipularea corectă a utilajelor din dotare (conform prescripțiilor tehnice);
Respectă politicile de vânzare, oferte, prețuri, etc;
Urmărește îndeplinirea indicatorilor financiari, creșterea activității și a veniturilor.

Beneficii:

Tichete de masă proporțional timpului lucrat;
Planuri de dezvoltare profesională și training;
Evenimente interne și teambuildinguri;
Bonusuri anuale și de performanță;
Abonamente medicale personalizate.

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.