Companie tanara in plina expansiune cauta reprezentant domeniul vanzari pe zona centru-sud

Companie tanara in plina expansiune cauta reprezentant domeniul vanzari pe zona centru-sud. Selectionam aplicanti din toata tara. - Aplica la email axanseo@gmail.com pentru detalii.
Descriere post:
- prospecteaza piata in cautare de noi clienti si contracte
- mentinerea legaturii cu clientii existenti
- intocmeste rapoarte si comenzi centralizate catre structurile superioare ale companiei
- se asigura ca livrarea comenzilor este conforma cu solicitarea clientului
- gaseste alternative si oprtunitati noi, dar adecvate companiei, pentru prezentarea produselor oferite
Localitati:
- acceptam candidati din toata tara
- zona centru-sud: Alba Iulia, Sibiu, Brasov, Arges, Bucuresti, Craiova, Slatina, Calarasi
Nivel experienta:
- fara experienta - se ofera pregatire, suport permanent si metode de lucru in raport cu politica companiei
- sau experienta minima, medie ori avansata, dar de asemenea se ofera pregatire in raport cu politica firmei
Aptitudini solicitate:
- obligatoriu studii medii sau superioare
- cunostinte minime operare pc
- cunostinte minime word, excel, email, navigare net
- perseverenta, tenacitate, dinamism
- comunicare si adaptare la nou
Persoanele interesate sunt rugate sa ne contacteze pe email axanseo@gmail.com .

Anunturi recomandate

Mesaj Telefon
Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.