Trimite

Decorator, cofetar, ajutor cofetar

Cofetarie din Timisoara, zona Mehala, angajeaza personal pentru cofetarie, cu experienta.

Candidatul ideal:

- Persoana responsabila, organizata, dornica de a invata lucruri noi si de a avansa in cadrul firmei
- Sa respecte retetele cu strictete si sa foloseasca corect instrumentarul si echipamentele din cofetarie
- Persoana productiva care sa stie ce inseamna un termen limita si un client multumit
- Persoana atenta la detalii ce doreste o cariera in domeniu
- NU este necesara experienta in lucrul cu decoratiunile din frisca, martipan sau pasta de zahar dar reprezinta un avantaj

Descrierea jobului:

Responsabilitati:
- Prepararea de creme, aluaturi, blaturi, compozitii, tarte, torturi, produse de patiserie, etc.
- Verifica calitatea produselor finale
- Depoziteaza, prezinta si asigura prepararea si pastrarea produselor in conditii igienice
- Verifica calitatea ingredientelor si termenele de valabilitate
- Comunica eficient si in timp real problemele identificate
- Respecta normele de igiena si curatenie la locul de munca

Ce oferim:

- Salar motivant in functie de pregatirea candidatului si performantele obtinute in cadrul companiei.
- Training continuu pana la atingerea obiectivelor de calitate si productivitate
- Laborator nou dotat si conditii de munca la standard inalt
- Echipa de specialisti care asista noii colegi in primele luni de angajare
- Carte de munca
- Retetar bine stabilit si indrumarea pas cu pas pentru realizarea produselor
- Echipa unita, prietenoasa si cu obiective precise
- Posibilitati reale de avansare
- Job stabil si pe termen lung

Pentru detalii, sunati la 0762251252, de luni pana sambata, intre 9:00 si 19:00 sau trimiteti CV-ul pe adresa de email office@senneville.ro

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.