Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

F&B Service Manager - Hotel Continental Forum Targu Mures 4*

Descriere

​Pentru a deveni membru al echipei noastre sunt necesare:

Bune abilități de comunicare asertivă și negociere;
Abilități de leadership, ținută profesională, prezență agreabilă, și spirit de echipă;
Experiență de 1- 3 ani în activitatea de alimentație publică;
Bune cunoștințe de operare PC (de preferat sistem de gestiune Micros);
Cunoștințe norme HACCP și a legislației în vigoare pentru sectorul alimentar;
Cunoștințe privind gestiunea mărfurilor;
Limba engleză – nivel conversațional constituie avantaj

Responsabilități:

Coordonează activitatea departamentului de alimentație publică din cadrul Sucursalei;
Răspunde de activitatea de ofertare, promovare, negociere și vânzare a serviciilor;
Asigură respectarea politicii de vânzare, ofertare, prețuri, etc.;
Responsabil de planificarea, coordonarea, monitorizarea, motivarea și evaluarea echipei;
Urmărește întocmirea corectă a evidențelor contabile, inventare;
Răspunde de urmărirea și respectarea indicatorilor financiari și face analiza activităţilor întreprinse;
Răspunde de calitatea și fluxul mărfurilor achizitionate;
Urmărește respectarea cerințelor specifice sistemului de management al calității și siguranței alimentare, respectiv HACCP;
Răspunde de calitatea serviciilor oferite și satisfacția clientului.

Beneficii:
Tichete de masă proporțional timpului lucrat;
Planuri de dezvoltare profesională și training;
Evenimente interne și teambuildinguri;
Bonusuri anuale și de performanță;
Abonamente medicale personalizate.

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.