Firma de distributie produse cosmetice, angajam agent de vanzari

Repostat automat

Firma de distributie produse cosmetice, cu sediul in Popesti Leordeni, angajam agent de vanzari.

Candidatul ideal
- minim 1 an experienta in vanzari produse cosmetice pentru identificarea de noi oportunitati si dezvoltarea portofoliului de clienti in zonele alocate pentru cresterea cifrei de afaceri
- abilitati: de negociere si comunicare, monitorizarea concurentei, mentinerea relatiei cu clientii existenti, promovarea produselor si a imaginii firmei, nu in ultimul rand realizarea obiectivelor.
- Spiritul de echipa si zambetul asigura mentinerea si dezvoltarea relatiei cu echipa de vanzari.
- permis de conducere categ B
- Cunostintele de operare PC (Word, Excel, e-mail) pentru utilizare tableta
- portofoliul de clienti constituie un avantaj

Descrierea jobului
Ne marim echipa si avem nevoie de o colega sau un coleg activ si dornic de afirmare pentru pozitia de agent de vanzari in societatea noastra care se ocupa de importul si comercializarea de produse cosmetice catre clienti persoane juridice
In primul rand oferim o echipa tanara si un pachet salarial atractiv in urma muncii depuse, plus bonusuri in functie de performanta; Masina de serviciu si tableta, pentru prezentare oferta si introducere comenzi

Descrierea companiei
Compania noastra se ocupa cu importul si distributia de produse cosmetice.
Produsele din portofoliul nostru au un standard inalt de calitate, compania avand ca tinta dezvoltarea continua a calitatii servicilor oferite si a portofoliului de clienti .
De acea cautam oameni care sa aiba dorinta de perfectionare continua .

Anunturi recomandate

Mesaj Telefon
Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.

    MY Cosmetics

    Vezi toate anunturile