Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Gestionar Depozit (atributii stivuitorist) - Cluj Napoca

Suntem o companie de talie națională, cu experiență de 28 de ani, prezentă pe toate piețele de la cea tradițională la online, importatoare și distribuitoare de produse electrice și electronice, baterii, accesorii IT;
De-a lungul timpului am dezvoltat două branduri proprii: WELL și CHROME, cunoscute la nivel național.
Am dezvoltat parteneriate durabile cu branduri recunoscute la nivel mondial precum: GP Batteries, Apacer, Nedis, Trevi, Maxell, Goobay, NGS, ProsKit, Schrack, Powerwalker, Skross, Allocacoc.

DESCRIEREA POSTULUI

• Receptia, eliberarea mărfurilor si inventarierea lor pe baza documentelor specifice
• Verificare colete retur
• Intretinerea stocului
• Evidenta gestiunii
• Intocmirea documentelor necesare precum si a altor rapoarte cerute

CERINȚELE POSTULUI:
Studii medii
Experiență: minim 1 an pe post similar constituie avantaj
Pachet Office (Word, Excel) – nivel mediu
Abilități: munca în echipă, comunicare, responsabilitate, organizare
Cursuri efectuate: Cursul de Stivuitorist ( Autorizatie ISCIR)– constituie avantaj

BENEFICII:

Salariu motivant +tichete de masă;
Bonusuri de performanță in functie de realizări;
Mediu de lucru plăcut alături de un colectiv tanăr si dinamic

Daca te entuziasmează ideea de a lucra alături de noi sau te regăsesti in cerintele de mai sus te rugăm să ne contactezi la numărul de telefon 0728503568 sau să ne trimiteti cv-ul tău la adresa de email:
Te așteptăm cu drag în echipa Vitacom, să fi colegul nostru!

Anunturi recomandate

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.