Trimite

Casier- Sectorul 5

Descriere

Candidatul ideal:

- Studii medii finalizate;
- Orientare catre client;
- Implicare si flexibilitate;
- Experienta in domeniu constituie avantaj;

Responsabilitati:

- Aprovizionare si aranjare rafturi;
- Scanare si incasare contravaloare produse;
- Aranjare marfa la raft;

Beneficii :

- Salariu 1960 Ron net(bani in mana);
- Contract individual de munca;
- Tichete de masa cu valoarea de 15 Ron;
- Sporuri salariale atractive;
- Tichete cadou acordate cu diferite ocazii;
- Asigurare medicala privata, atat pentru angajati cat si pentru membrii familiei;
- Asigurare de accidente;
- Zile de concediu in plus in functie de vechimea in companie;
- Posibilitatea de dezvoltare intr-o companie in plina expansiune;

Mentionam ca sediul este in Mogosoaia

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.