Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Lucrător comercial

Infomunca recrutează lucrători comercial pentru unul din clienții săi.

Abilități solicitate:

experiență anterioară de un post similar
bune abilități de utilizare a calculatorului
disponibilitatea de a lucra în ture/weekend
bune abilități de comunicare
adaptabilitate
flexibilitate
spirit de echipă
responsabilitate
Atribuții:

vânzarea produselor comerciale / scanarea produselor / eliberare bon fiscal
recepționare marfă
asigură necesarul de marfă la raft și depozitarea corespunzătoare a acestuia
verifică termenele de valabilitate
realizarea evidenței banilor
menținerea curățeniei la locul de muncă
Beneficii:

Salariu: 2000 lei NET
Program:

Luni - Vineri 7:00 - 15:00 / 14:00 - 22:00

Sâmbătă: 07:00 - 22:00

Duminică: 08:00 - 22:00 (Se lucrează 2 weekend-uri pe lună)

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.

    Roxana Faur

    Vezi toate anunturile