Trimite

Manipulant Marfa- Depozit Bragadiru

Descriere

Candidatul ideal
- Rezistenta la efort fizic
- Seriozitate si punctualitate

Descrierea jobului
- Pregatirea si incarcarcarea marfurilor pentru livrare conform fiselor de comanda
- Temperatura din depozit este de 8 grade
- Program de lucru de 8 ore (Luni -Vineri in doua schimburi)
- Depozitul de afla in Bragadiru

Beneficii:
- Salariu 2350 lei brut/ 1400 lei net
- Bonus 600 lei brut spor de frig
- Bonus 600 lei brut prima de productivitate
- Tichete de masa 300 lei (15 ron/zi)
- Prime de sarbatori
- Orele suplimentare sunt platite 200% (daca este cazul)

Tempratura din depozit este controlata ( de la -18 la -20 grade Celsius)
Contract pe perioada determinate cu posibilitate de prelungire sau preluare pe perioada nedeterminata.

Anunturi recomandate

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.

    Adrian Stancu

    Vezi toate anunturile