Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Moldovan Carmangerie caută operator celula de fierbere-afumare

Descriere

Candidatul ideal
- Scoala profesionala sau absolvent de liceu;
- Abilitatea generală de învăţare;
- Rapiditatea în reacţii;
- Rezistenţă fizică;
- Foarte bune abilitati de organizare;
- Abilitati de comunicare verbala;
- Abilitatea de a lucra sub presiune

Descrierea jobului
- Fabricarea preparatelor din carne utilizand competente de productie privind tehnologia generala si specifica de fabricatie a diferitelor tipuri de sortimente si capacitatea de exploatare si utilizare a instalatiilor si utilajelor pentru toate operatiile si fazele de prelucrare
- Foloseste utilajul de lucru in mod corespunzator, respectand parametrii impusi de programul de tratament termic specific pentru fiecare produs.
- Gestioneaza si raspunde de produsul primit spre prelucrare din punct de vedere cantitativ si calitativ, de la primire pana la predarea lui in stare finita.

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.

    Adrian

    Vezi toate anunturile