Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Operator Productie-Fabrica Pantelimon

Descriere

CANDIDATUL IDEAL
- Nivel studii-10 clase. Studii de specialitate tehnice(mecanice/ electrice, alte specialitati)-constituie avantaj
- Experienta relevanta in productia de adezivi constituie un avantaj-constituie avantaj
- Planificare si organizare
- Comunicare si lucru in echipa
- Capacitate de a evalua si de a lua decizii
- Disponibilitatea de a lucra in schimburi (se lucreaza 5 zile din 6 de luni pana sambata program de 8 ore in trei schimburi 6:30-14:30 / 14:30-22:30 / 22:30-6:30 )

RESPONSABILITATI

- Supravegherea si optimizarea intregului proces de productie
- Alimentare utilaj productie cu materie consumabila
- Colaborare la realizarea planului de productie
- Indeplinirea indicatorilor de calitate stabiliti

BENEFICII:
-2362 lei net
-300 lei tichete de masa
-Ore suplimentare platite 200%
-Ore de noapte (spor 25%)
-Abonament medical la clinica privata

Punctul de lucru este situate pe Soseaua de Centura a Bucurestiului zona Pantelimon. Transportul este asigurat din urmatoarele zone :
1.Bucur Obor – Soseaua Colentina-Voluntari-Fabrica
2.Bucur Obor-MegaMall-Piata Delfinului-Soseaua Pantelimon-Complex Lebada-Biserica Pantelimon-Fabrica

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.

    Adrian Stancu

    Vezi toate anunturile