Trimite

Operator Call Center -Work from Home

Descriere

Descriere Operator Call Center

Candidatul ideal
- Experinta in vanzari;
- Foarte bune abilitati de comunicare, negociere si analiza;
- Personalitate deschisa, empatica, puternica, care relationeaza usor cu potentialii clienti, orientata spre rezultate;
- Abilitatea de a-si atinge obiectivele;
- Punctualitate, dinamism, initiativa, organizare, promptitudine;
- Persoana sociabila, serioasa, motivata de rezultate;

Descrierea jobului
- Creeaza si cultiva portofoliul cu potentiali clienti;
- Prospecteaza piata.
- Creeaza si dezvolta relatiile cu clientii;
- Contacteaza clientii si prezinta produsele;
- Promoveaza produsele si serviciile companiei;
- Incheie contracte de servicii specifice;
-Posibilitate de a lucra de acasa
-Program 8h/zi 5/7
Acceptam doar persoane din sibiu
Pentru mai multe detalii la nr de telefon; 0745677877

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.

    Coman Marius

    Vezi toate anunturile