Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Operator Vanzari prin Telefon

Descriere

Candidatul ideal

• Orientare către cerinţele pieţei şi ale clientului
• Capacitate de comunicare, spirit organizatoric
• Cunoştinţe operare PC
• Acurateţe în înregistrarea datelor
• De preferat, experienţă de lucru cu baze de date

Descrierea jobului

• Creşte vânzarea şi a frecvenţa vizitelor în magazin pentru categoria de clienţi de care este responsabil
• Construieşte şi menţine o imagine pozitivă a companiei
• Întreţine o baza de date exactă şi corectă privind portofoliul de clienţi
• Organizează şi contactează clienții în funcţie de priorităţile definite
• Îşi îmbunătăţeşte continuu tehnicile de vânzări şi relaţia comercială cu clientul

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.